Студент-медик із Гани дебютує у Вінниці з художньою виставкою

«Привіт із Гани!» – це не початок листа, а назва першої персональної виставки живописних робіт художника Джеймса Саймена.

Вже завтра, 15 червня о 17.00 в центрі сучасного мистецтва «Галерея ХХІ» відкриється виставка робіт студента 3-го курсу Вінницького національного медичного університету ім.Н.І.Пирогова Джеймса Саймена.

Джеймс Саймен народився в Гані у сімї лікаря та трейдерки. В Україну майбутній лікар-художник переїхав у 2013 році – спочатку в Донецьк, а потім – до Вінниці. 

«Сяюча чорна зірка» зійшла у Вінниці: в «Зорі» відсвяткували День незалежності Гани. ФОТО

Талант Джеймса проявився ще в ранньому віці, ним були створені твори для різних місцевих підприємств. Роботи Джеймса публікувалися в місцевій пресі, розміщувалися в галереї. Для нього мистецтво – це ліки, які дарують людям щастя і мир у всьому світі. Джеймс радий, що приїхав до України, оскільки українці, на його думку, дуже доброзичливі та милі. Мрія ганійця – побачити, як мистецтво сприятиме щастю та миру в нашій державі.

  • Це моя перша персональна виставка. У моїх роботах є не лише африканська сторона, але й українська. А так, як я вперше показуватиму свої роботи в галереї та широкому колу українських глядачів і сам із Гани, то й називається вона «Привіт із Гани!» – розповів Vежі Джеймс Саймен.

Свої роботи ганійський художник малює акрилом та аквареллю, але найбільше йому подобається дізнаватися те, як люди розуміють ці роботи та які сенси у них бачать. Джеймс хоче розвивати моду на мистецтво в Україні, адже вона його дуже надихає на нові картини. Роботи молодого художника сповнені яскравих фарб, тут довго можна роздивлятися маленькі деталі та шукати заховані шифри. Природа, люди, емоції у незвичних форматах – ось про що вони «розповідають».

Переглянути роботи Джеймса у галереї можна буде до 4 липня.

Фото надані Джеймсом Сайменом

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією