Ще один фонтан: у Вінниці реконструюють вхід до парку Дружби Народів

Ще одна масштабна реконструкція відбудеться у Вінниці у 2017 році. Нового вигляду набуде головний вхід до парку Дружби Народів.

Так, нещодавно Департамент капітального будівництва міськради уклав договір підряду із комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури». Згідно із документом, протягом чотирьох місяців – тобто, до кінця березня – має виготовити проект реконструкції входу до парку. Вартість робіт – майже 200 тисяч гривень.

  • Планується, що буде оновлено всю алею від вулиці Андрія Первозванного до тротуару навколо Вишенського озера. На самі алеї розташується пішохідний фонтан – на кшталт того, який спорудять на площі імені Костянтина Могилка, – розповів журналісту VежА головний архітектор Вінниці Олександр Рекута.

Таку проектну пропозицію подав «Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури». Керівник підприємства Валентина Проценко на прохання журналіста надати зображення попереднього проекту повідомила, що він наразі «дуже сирий».

  • За тиждень вже можуть бути попередні ілюстрації. Попередньо, реконструкцією передбачено облаштування фонтану на початку входу, оновлення пішохідної зони, лавочок та ліхтарів, – розповіла Валентина Проценко.

Вартість самої реконструкції буде відома після виготовлення проекту.

Додамо, що цього року також планується реконструювати головний вхід до Центрального міського парку. Вже відомо, що окрім заміни плит на сходах там також планується облаштувати фонтан. Згідно із Програмою економічно-соціального розвитку міста на 2017 рік, на це в бюджеті закладено 14,5 мільйона гривень.

Загалом, у 2017 році в місті має з’явитися чотири фонтани: пішохідні на площі Могилка та на вулиці Первозванного, під аркою Центрального парку та на проспекті Космонавтів (ІІ черга реконструкції).

Головне фото – vinnitsa.info

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією