Рок, джаз & альтернатива: львівський квінтет ROCKOKO виступить у Вінниці

ROCKOKO – не просто струнний квінтет, не просто назва. Ці львівські музиканти говорять, що знають секрет, як здобути свою аудиторію і вже наступного тижня випробовуватимуть теорію на вінничанах.

21 квітня о 19.00 в Креативному просторі «Артинов» львівський квінтет ROCKOKO обіцяє продемонструвати вінничанам багатожанровий «політ творчості». Скрипка, дві віолончелі, бас-гітара, ударні та перкусія — саме такий симбіоз звуків гурт пропонує слухачам.

Гурт ROCKOKO заснований 2012 року у Львові. Виконує музику в стилі symphonic rock, instrumental rock. Творчий доробок гурту складається з класичних творів, власних композицій та інструментальних обробок.

Хлопці говорять, що в кожній музичній композиції відчувається їх фірмове аранжування, але й є власні твори, які вінничани матимуть змогу почути. Однієї із їх основних «фішок» є постійна взаємодія із залом та жарти.

  • Ми бешкетуємо під час виступів. Між музикантами на сцені завжди має бути взаємозв’язок. Дружні стосунки в колективі в нас і на сцені, і поза нею. Тому на сцені ми спілкуємось між собою, а також з публікою часом серйозно, часом жартуючи, – розповіли Vежі музиканти.

Хлопці говорять, що їх основна мета, аби кожен хто прийшов на їх концерт, вийшов із думкою «Боже, як круто, хочу ще!».

ROCKOKО також розповіли, що люблять Вінницю не лише через фонтани. Говорять, що є в нашому місті особлива атмосфера і «круті трамваї».

  • У Вінниці ми вже не вперше, тому знаємо яка у вас хороша публіка. Очікуємо на те, чого заслуговують артисти – оплески та щирі посмішки. Це найбільша нагорода для музиканта!

Придбати квитки можна в Креативному просторі «Артинов». Ціна – 100 гривень. Довідки за телефонами: (093) 226 22 32, (097) 899 47 47

Фото надані учасниками гурту

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією