Пироги, мед і танці: вінничан запрошують на святкування Спасу до зоопарку

У вінничан буде можливість відсвяткувати Спас поряд із екзотичними тваринами, адже “Подільський зоопарк” готує святкову програму для відвідувачів. 

Наступної суботи, 19 серпня, на території зоопарку влаштують свято “Ось і Спас – яблук та меду час”. Для дітей та дорослих організатори заходу підготують чимало конкурсів та вікторин і, звичайно, з призами та подарунками. Крім того, розважати відвідувачів зоопарку будуть виступи шоу балету “ЕКСТРІМ” та школи спортивного танцю “Чарлідінг – Респект”.

Не залишать без уваги і традиційне святкування Спасу – в оголошенні зазначено, що казкові герої будуть пригощати відвідувачів “пирогами та медом”, а також проведуть екскурс в історію цього свята.

Розпочнеться святкування о 14:00 і триватиме орієнтовно до 16:30Адреса зоопарку: вулиця Сергія Зулінського, 9. Контакти: (0432)-53-93-89.

Вартість вхідних квитків до зоопарку становить для дорослих – 40 грн, для школярів та студентів (за наявності відповідних документів) – 20 грн, а для дітей 3-6 років – 5 гривень.

Нагадаємо, що святкування на території “Подільського зоопарку” влаштовують не вперше. У липні на його території святкували Купала – з тролями, тваринами і традиційними забавами. 

Головне фото – Ольги Мірошниченко

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини