Прибрати, щоб відпочивати: у Вінниці очистять берег для створення громадського простору

29 квітня, у суботу, вінницькі активісти запрошують мешканців міста приєднатись до генерального прибирання берегу річки Вінничка у рамках проекту «Врятуй малу річку».

Ініціативна група «GreenVin» традиційно долучається до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». Як розповіла еколог та координатор проекту Людмила Сломінська, «GreenVin» займається розчисткою малих річок Вінниці ще з 2014-го року.

  • Раніше ми прибирали малі річки в різних локаціях, а зараз зосередились в одному місці. Хочемо тут облаштувати місце для відпочинку і спілкування. Маємо плани на мінімальний благоустрій цієї території – лавочки, смітники, дитячий майданчик, – розповіла еколог.

Із собою не потрібно брати нічого – організатори нададуть усім необхідний інвентар. Проте бажано прихопити пилку, сокиру або садові ножиці.

Акція розпочнеться о 10:00 поблизу Лівобережного центру зайнятості (вул. Привокзальна, 28).

Втім, Людмила Сломінська розповіла, що наразі окрім власне розчищення території, активісти шукають кошти для фінансування проекту та готують звернення до влади.

  • Наразі ми співпрацюємо з Муніципальною поліцією, комунальними службами, квартальними комітетами. Зараз допомагають в основному із вивозом сміття. Земля, на якій плануємо створити гарне місце для відпочинку, належить місту. Тож зараз готуємо проект благоустрою, будемо офіційно звертатись за дозволом і сподіваємось на підтримку влади, – додала Людмила Сломінська.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією