Побачити Вінницю і лишитися жити: харківський програміст з родиною переїхав до Вінниці після дводенних відвідин

“Поїздка ця сталася зовсім спонтанно. Ми сіли в “Інтерсіті +” і через пару годин були у Вінниці, де ніхто з нас дотепер ніколи не бував…”

Так починається блог харківського програміста, який минулого уікенду, коли місто відзначало День Європи, разом з дружиною та маленьким сином Семеном приїхав погуляти Вінницею. Однак після того, коли родина познайомилася з вінницькими парками, вуличками та дворами, ресторанами, невеликими кафе та музеями, надвечір другого дня Антон та його дружина вирішили лишитися у Вінниці…жити.

Найцікавіше зі святкування Дня Європи у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Місто нам одразу сподобалося. Ми швидко оселилися в готелі (чесні “три зірки”, свіжий і затишний) і вирушили прогулятися. Пройшли по мосту який ремонтують, знайшли центральний парк і вирушили на пошуки рекомендованого ресторану.

Містечко невелике, але доглянуте і затишне. Ресторан виявився не тільки гарним з точки зору якості їжі та цін, але й відмінним місцем для походів з дитиною. Нашого Семена там розважали майже дві години в дитячій кімнаті, поки ми спокійно, УДВОХ поїли :)”

ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР

Вже на третій день сім’я почала шукати житло:

“Далі ми просто бродили по місту, зайшли у дивовижне місце з смачною кавою та чаєм “Пан Заваркін'” і зрозуміли, що хочемо перебратися до Вінниці пожити. Ну, і третій день був присвячений пошуку житла, що ми з успіхом і зробили і вже зовсім скоро ви зможете відвідати нас в нашому новому помешканні ;)”, – обіцяє блогер.

“Місто все покрите мережею велодоріжок. Вражає!”

  “Вигляд з мосту на Південний Буг”


“Такий апарат був у мого дядька, коли мені було років 3!”


“Креативне рішення для звичайної хрущовки. Виглядає відмінно та прикрашає центр міста” 

 “Символ міста – водонапірна вежа”

Дві сторони однієї Вежі: що всередині головного символу Вінниці?

Антон відзначає, що його професія програміста дозволяє йому з родиною постійно подорожувати і змінювати місце проживання. Чи залишиться ця симпатична трійка у нас надовго, а чи може й назавжди – залежить від того, чи лишатиметься Вінниця й надалі найкомфортнішим в Україні.

Вінницю втретє визнано найкомфортнішим містом в Україні

Містом, в якому хочеться жити.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією