Півсотні вінницьких студентів вийшли на майдан з портретами Шевченка. ФОТО

Близько п’яти десятків студентів влаштували «Шевченківські читання» із нагоди 203-ї річниці від народження вдатного українського поета та художника Тараса Шевченка.

На Майдан Небесної сотні студенти технологічно-промислового коледжу Вінницького Національного аграрного університету прийшли із плакатами – портретами Кобзаря, його автопортретами, замальовками із книг та іншими зображеннями, що пов’язані з творчістю та життям Тараса Шевченка.

 

В.о. заступника директора з виховної роботи коледжу Олена Рудь розповіла, що таким чином студенти юридичного та економічного факультетів вирішили відзначити цю дату читаннями, стати слухачем яких може кожен перехожий.

  • Шевченко – видатний та талановитий поет, цікава історична постать. Таким чином, ми не тільки відзначаємо день народження Шевченка, а й допомагаємо нашим студентам самовиразитись через публічне читання віршів великого Кобзаря, – каже Олена Рудь.

  

Протягом 15 хвилин кілька дівчат прочитали твори із «Кобзаря», а одна дівчина написала власного вірша та присвятила його Тарасу Шевченку.

Поруч із таким читацьким флешмобом розташувалась й тематична виставка із картинами.

Нагадаємо, відсьогодні у Вінниці розпочинають відзначати Шевченківські дні.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією