«Перли на сніданок» приготувала Катя Калашнікова для маленьких вінничан

Дитяча субота в книгарні «Є» кожного разу готує для дітей та їх батьків багато сюрпризів і цікавого дозвілля. Цього разу це буде презентація повісті вінничанки Каті Калашніковаої «Перли на сніданок».

Катя Калашнікова називає свої «Перли» книгою «для доросликів» і відгуки в соціальних мережах це підтверджують. Вже 11 березня о 12.00 в книгарні «Є» відбудеться презентація повісті авторки «Перли на сніданок» з майстер-класом для дітей від семи років.

«Перли на сніданок» вінницької письменниці й арт-терапевта Каті Калашнікової – історія про мандрівку в інший вимір, вимір невтілених планів, ненаписаних історій, людських страхів та відкладених у довгі шухляди мрій. Головна героїня – дев’ятирічна Соня – опиняється в чужому світі і не лише не розгублюється та не впадає у розпач, а й, ризикуючи життям, докладає всіх зусиль, щоб урятувати своїх нових друзів. Кожна пригода мандрівниці захоплює дух, дає наснагу робити добрі справи й відкриває очі на, здавалося б, очевидне – на цінності, які ми зазвичай не помічаємо, – говориться в анотації до книги.

  • «Перли на сніданок» – це мандрівка в інший вимір, вимір невтілених планів, ненаписаних історій, людських страхів та відкладених у довгі шухляди мрій. Це казка про життя і таємниці мешканців Чарівної Комодки, про світ фантазій, в якому плете підступні наміри Лінна ЛО, а маленькій Соні доводиться рятувати історії і себе від темних чар та невідомості. Це книга для доросликів. А щоб зрозуміти хто такі дорослики, потрібно читати казки. Наприклад цю, – говорить про свою першу книгу письменниця.

Книга вийшла на початку цього року у видавництві «Зелений пес» і багато вінничан вже могли відвідати першу презентацію в креативному просторі «Артинов», а письменниця отримати безліч схвальних та позитивних відгуків від читачок та їх дітей. Дизайном обкладинки та кольорових листів займалась вінничанка Лілія Бойко, а останні розділи доповнені світлинами  вінницької фотографині Марини Бакалейник.

  • Читаючи, поринаєш в чарівний світ і хочеться, як в дитинстві, сховатись з ліхтариком під ковдрою з головою та не відриватись від дивовижної історії навіть на сон. Книга розбудить вашу внутрішню дитину, змусить по-дитячому посміхатись та щиро хвилюватись за героїв історії, допоможе знайти Час на втілення всіх мрій та задумів, та не дозволить сховати ще не написану історію в глибоку шухляду! Дуже приємно розуміти, що в нашому місті є така молода , талановита, та справжня письменниця, – пише одна із перших читачок книги вінничанка Ольга Кузьменко.

Під час Дитячої суботи в книгарні «Є» на всіх відвідувачів презентації чекають читання та знайомство з героями казки, творчі вправи на фантазування, в рамках яких будуть створені та намальовані персонажі власних історій, аби вони не втекли у довгі шухляди Чарівної Комодки. Вхід – вільний.

Фото з особистої сторінки Каті Калашнікової

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією