Панки The Last Mile із Канади їдуть до Вінниці із дебютним альбомом

Панк-інді-гурт із Канади – The Last Mile – у тандемі із Крісом Снелгровом (Chris Snelgrove) вирушила у заокеанський тур, аби вже за три дні виступити у Вінниці. 19 червня їх люб’язно прийме Biker City Pub.

Музика цього колективу – це легкі настроєві пісні із приємним чоловічим вокалом. Легка хрипинка в голосі соліста та оксамитовий тембр звучатимуть на одній ноті із настроєм меломанів, адже пісні колективі будуть близькі кожному: тут і горе, і пристрасть, і надія.

А ще – багато пісень про подорожі. І європейський тур, в рамках якого хлопці виступатимуть у Вінниці, – це теж одна велика подорож із безліччю маленьких історій, котрі, можливо, стануть новими піснями Кріса та його музичної команди.

Chris Snelgrove & The Last Mile Chris Snelgrove & The Last вже  зіграли в понад 30-ти країнах. Вони виступали з такими групами, як Title Fight, Iron Chic, Northcote і Wank For Peace, і не планують сповільнювати темп. У 2017 році Кріс вперше вирушив до Європи з повним складом гурту.

Під час туру він представить дебютну платівку: «The Distance Between». Музика ця сподобається фанам таких колективів: Brian Fallon, Chuck Ragan, Dave Hause.

Концерт відбудеться у Biker City Pub, (Пирогова, 135). Початок – о 20:00. Вартість квитків – всього 40 гривень, в день концерту – 60 гривень.

Квитки можна придбати: особисто – у Рок-шоп “Мобі-Дік” (ул.Матроса Кішки 7а), в інтернеті – на сторінці ТУТ  або забронювати за телефоном 093-212-5916.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією