Оновлений тренерський штаб та дев’ять нових гравців: що чекає «Ниву-В» у 2017 році

Вінницька «Нива-В» продовжує готуватись до поновлення чемпіонату України з футболу у Другій лізі. Після повернення з турніру пам’яті Сергія Закарлюки, який відбувався у Київській області, клуб дозаявив дев’ятьох новачків, а також готується продемонструвати видозмінений тренерський склад на чолі з новим головним тренером.  

Керівництво «Ниви-В» планує представити оновлену команду на зустрічі із вболівальниками. Зустріч мала відбутись 11 березня, однак наразі її перенесли на невизначений термін.

Тренерський склад  у зимове міжсезоння поповнив тренер з фізичної підготовки – Сергій Ваколюк, який раніше працював у запорізькому «Металургу» та сімферопольській «Таврії», а також масажистка – Ірина Ларкіна.

Головною інтригою залишається те, хто ж очолить команду. Ім’я головного тренера тримають у секреті, але обіцяють оголосити найближчим часом.

Поруч з цим фанати команди продовжують обирати нову емблему клубу: на одному з чотирьох варіантів, що вийшли до фіналу – графіка Vежі з анімації про Вежу Артинова

У першому колі чемпіонату були нарікання з приводу гри команди у захисті, тому не дивно, що керівництво клубу акцентувалось на укріпленні оборонної ланки. Команду поповнили два голкіпери, п’ять  захисників, а також півзахисник та нападник. Переважна більшість з яких перейшли в стан вінницького колективу із клубів Другої ліги.

Як повідомив спортивний директор «Ниви-В» Михайло Куниця офіційному сайту клубу, керівництво продовжує шукати ким підсилитись у зимове міжсезоння. Під час товариської гри з київським «Арсеналом» клуб переглядав трьох потенційно нових гравців команди, серед яких був і нападник.

Нагадаємо, що перша гра другого кола відбудеться 18 березня. Вінничани на власному полі прийматимуть «Балкани» з Одеської області.

Нещодавно на офіційному сайті клубу з’явилась інформація про те, що вартість квитків на домашні матчі команди залишиться незмінною – 20 гривень.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією