Оголошено четвертий тендер по реставрації «Вінницьких мурів»

3 мільйони 843 тисячі 250 гривень – таку суму готові сплатити у Вінниці за реставрацію пам’ятки національного значення «Башта та мур».

Відповідний тендер на сайті публічних закупівель ProZorro оголосив Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації у п’ятницю, 21 квітня.

Реставрація «Вінницьких мурів», як зазначено у тендерній документації, має розпочатися в травні і завершитись у грудні поточного року.

Втім, це вже четвертий тендер по реставрації «Вінницьких мурів» із аналогічною очікуваною вартістю. Перший був оголошений ще 11 січня. Проте через «відсутність бюджетних призначень» торги були визнані такими, що не відбулись. Другий тендер, від 23 лютого, був також закритий через дискваліфікацію учасників. Третій, від 22 березня, не відбувся по тій же причині.

Секретар Вінницької єпархії Української Православної Церкви Владислав Демченко написав із цього приводу: «Немає слів від обурення!!!… В пасхальний тиждень знову неприємна новина по Мурах. В черговий раз тендер по НЕВІДКЛАДНИХ!!! роботах на пам’ятці закінчився безрезультатно. Причина, наскільки я зрозумів, все та ж – проблеми з документацією у потенційних виконавців. Новий тендер – це відстрочка ще як мінімум на місяць!».

Вінницькі депутати виділили два мільйони на порятунок Башти та Мурів

На тендер від 21 квітня можна подавати пропозиції ще майже два тижні – до 8 травня.

Нагадаємо, вінницькі депутати просять у голови обласної ради створити нову або оновити стару робочу групу по реставрації пам’ятки Мури.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією