Одяг, будинок і побут під знаком “еко”: фестиваль екологічної свідомості у Вінниці

Велодрифт, лекції про екологічне будівництво та наукові вікторини – вже за місяць все це відбуватиметься у центрі Вінниці на першому Всеукраїнському фестивалі екологічної свідомості.

17 та 18 червня на Європейській площі просто неба і безкоштовно виступатимуть фахівці із десяти міст України. Головні теми, про які вони говоритимуть, – екологічне фермерство, господарство та будівництво, альтернативні джерела енергії, органічна косметика, здорове харчування, спорт та все, що стосується здорового способу життя.

Окрім цього, відвідувачів очікують майстер-класи, показ еко-одягу, ярмарок народних умільців, здорова кухня, кінопокази, жива музика, конкурси, дитяча ігрова зона, фотозони, еко-вікторини, рухливі ігри.

Відвідування фестивалю безкоштовне, та потрібна попередня реєстрація на лекції. Заповнити форму можна ТУТ.

На території проведення фестивалю знайдеться місце і для найменших його відвідувачів – так звана бебі-зона, для дітей від кількох місяців і до п’яти років. Також маленькі учасники створять величезну мапу України, «намалювавши» її долоньками.

Також будуть розташовані локації спеціально для любителів наукових розробок та новинок, спорту, кулінарії. Окрім того, у рамках фестивалю відбудуться велопробіг, велодрифт та забіг-марафон, по завершенню яких буде нагороджено найкращих учасників.

Розпочнеться фестиваль 17 червня об 11:00 і триватиме до 23:00, останні дві години відвідувачі зможуть переглянути документальні фільми на теми екологічного способу життя. Наступного дня, також об 11:00, фестиваль та розваги продовжаться, а надвечір відбудеться концертна програма.

До участі у фестивалі запрошуються виконавці, майстри, партнери та спонсори. За деталями та для подання заявки на участь потрібно звернутись до організатора фестивалю – Дар’ї Паламарчук – за телефоном 093-952-49-22.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
  • Daria Palamarchuk

    Юліє, дякую за публікацію. Єдиний нюанс – вогнища та вогняного шоу не буде на фестивалі:)