Немирівське шосе у Вінниці оновлять за майже 44 мільйони гривень

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Немирівське шосе (вулиця Чехова – нова межа міста) планують здійснити у Вінниці протягом літа.

Відповідне оголошення розмістив на сайті публічних закупівель ProZorro Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Очікувана вартість робіт – 43 мільйони 937 тисяч 487 гривень. Роботи орієнтовно розпочнуться 3 липня та завершаться до 31 серпня.

Згідно з тендерною документацією, окрім ремонту дорожнього покриття, серед запланованих робіт: вирізування сухих гілок з використанням автогідропідіймача на 80-ти деревах, перевезення лісоматеріалів та вивезення сміття, розбирання бортових каменiв та встановлення нових, покриття сумішами з гарячих асфальтобетонних сумiшей дрiбнозернистих та пiщаних вручну з ущільненням ручними котками, виправлення профiлю основ щебеневих з додаванням нового матерiалу.

Також за виділені кошти буде нанесено дорожню розмітку, планується оновлення зливової системи, облаштування зон із газоном, встановлення чавунних люків на 64 колодязях.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 19 червня.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
  • Yevhen Velichuk

    і це на 43 мільйони?