Намалюй і з’їж: вінницькі скетчери на День Європи «малюватимуть» людей та печиво

Вінницькій скетч-спільноті «Breakfast and Sketch» нещодавно виповнилось два роки і активісти запрошують всіх долучитися до «смачного» скетч-марафону.

Багато вінничан вже звикли до компанії людей, яких часто можна зустріти на вулиці та в кав’ярнях із цілим арсеналом художнього приладдя. День Європи цього року не виключеня. Вже 20 травня об 11.00 біля міської ради зберуються всі любителі помалювати та просто гарно провести час.

Як перетворити хобі на соціальний проект: історія скетчерів Вінниці

  • Малюватимемо різні цікаві локації та людей. Приєднатися до нас можуть всі охочі. Цього разу ми ще матимемо другу частину зустрічі в креативному просторі «Артинов», де розмальовуватимемо смачне печиво професійними кондитерськими фарбами та маркерами. Плануємо перенести на них  намальовані в місті скетчі на пряники, ми так вже робили на День міста, дуже цікаво вийшло – розповідає одна із засновниць спільноти «Breakfast and Sketch»  Анна Куриленко.

Анна також зазначила, що по закінченню скетч-марафону будуть обрані три переможці-скетчери, які отримають денні абонементи від креативного простору «Артинов». Окрім цього, учасники отримають подарунки від партнеру заходу магазину «Крамниця Художника».

Участь у скечт-марафоні коштує 100 гривень, за це учасники отримають два печива від солодкого клубу «Wonder Box»,  всі необхідні матеріали для нанесення зображення на печиво, чай та каву в просторі Артинов та, звичайно, безкоштовне перебування там.

Реєстрація відкрита до 19 травня за посиланням,  кількість учасників обмежена. Проте, організатори говорять, що можна буде долучитися на місці.

Фото із офіційної сторінки  «Breakfast and Sketch»

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією