Набережна Тяжилівського озера отримає понад 700 тисяч на благоустрій

Понад 700 тисяч гривень із бюджету Вінниці планує витратити місто на благоустрій Тяжилівського озера. За відповідне рішення про виділення коштів проголосували депутати Вінницької міськради під час останньої чергової сесії 24 березня.

Додамо, що торік на одному з озер вже розпочали роботи із розчистки дна та облаштування благоустрою. На це було виділено мільйон гривень в рамках проекту співучасті «Бюджет громадських ініціатив», який став одним із шести великих проектів-переможців першого «Бюджету..».

7 мільйонів на ідеї: у Вінниці стартує третій проект «Бюджету громадських ініціатив»

За ці гроші біля озера було облаштовано дитячий і спортивний майданчики, встановлено дизайнерський парканчик.

Крім того, прокладено нову пішохідну доріжку, а поряд – встановлено лавочки, урни і паркову для велосипедів. Також розчищено й саму водойму: дно почищено від мулу, відремонтовано гідротехнічну споруду та встановлено шандори.

Взялися тепер і ще за одне озеро мікрорайону. За кошти, виділені під час сесії, мають виконати наступні роботи:

 • облаштувати пляж, пірс, місця для рибальства
 • встановити роздягальні та «грибочки»
 • заасфальтувати тротуар та велодоріжку
 • облаштувати під’їзні шляхи та паркову на 10 місць
 • облаштувати вуличне освітлення набережної.

“Нарешті наше Тяжилівське озеро отримає друге дихання. Минулого року його почистили, а зараз запланували низку робіт з благоустрою. Головне щоб мешканці цінували те, що робиться на мікрорайоні та активно долучались”, – зазначає депутат міської ради, який працює на цьому окрузі Роман Андронійчук.

Вже завтра, 28 березня, на місце робіт до озера має навідатися міський голова Сергій Моргунов. Чекайте новин на Vежі.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • Светлана Соболева

  Еммм, а то нічого, що ви на карті показуєте одне озеро, пишите теж про ньго (поряд) з а/с Східна, а фото додаєте того, що далі, ближче до Лугової??
  Те, на яке виділили 700 тис. грн, то якраз і є що біля а/c, а то, що вже благоустроєне трохи (з кованими фігурами), то там наче завершили. В інших новинах було написано, що те, на яке кошти виділялось, тільки в цьому році наповнилося водою. От це то саме, біля Східної.
  Короче, розберіться там з географією) Бо якось живу в тому районі і трохи дико читати, що ви пишете. Як кажуть, без пляшки не розібратися)).

  • Віталія Мазур

   дякуємо) розібралися