На Вінниччині можуть збудувати завод із виробництва сухофруктів

Київська компанія Viteo має намір побудувати завод з виробництва сушених овочів і фруктів, а серед потенційних регіонів, де він може бути, розглядає Вінницьку область.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, посилаючись на Інтерфакс-Україна.

У компанії планують, що вже перша лінія заводу запрацює у 2018 році. Спочатку  це буде виготовлення сушених овочів, а згодом потужності виробництва збільшать як і розширять асортимент сушеної продукції. Попередньо, завод буде переробляти близько 30 тисяч тонн сировини на рік.

Проект спрямований на виробництво сушених овочів з української сировини.

  • Тільки за минулий рік Україна імпортувала близько 4,5 тисяч тонн сушених овочів на суму 13,8 мільйонів доларів. Попит на імпорт сушеної продукції помітно зростає, тоді як національну сировину не переробляють в повному обсязі, – повідомляють в прес-службі Viteo.

Нині компанія Viteo активно впроваджує перший етап проекту і веде переговори з інвесторами для залучення коштів на наступні етапи.

До речі, серед потенційних регіонів, де може з’явитися виробничий комплекс, окрім Вінницької, – Київська та Херсонська області.

Поки що в області не коментують інформацію про потенційне будівництво такого заводу на Вінниччині. За словами заступниці директора департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надії Носіковської, їй нічого невідомо з цього приводу. І якщо компанія має такий намір, то вона може звернутися до будь-якого іншого департаменту, приміром, агропромислового розвитку. Однак, і за словами заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Миколи Заїки, такої офіційної інформації не було.

Компанія Viteo в 2017 році розпочала реалізацію нового для України проекту, що орієнтований на розширення виробничих можливостей вітчизняного агропромислового комплексу. Це міжнародний інвестиційний проект. Спеціалізація: експорт української овочевої та фруктової продукції, а також виробництво сушених овочів.  В межах проекту заплановано будівництво заводу з переробки сільськогосподарської продукції та встановлення першої в Україні лінії виробництва сушених овочів та фруктів.

Фото jagarmonija.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією

Інші новини