На відкритті фонтану Roshen у Вінниці виступить ONUKA та Мірзоян. Чи перекриють міст – не відомо

Сьомий сезон найбільшого у Європі вінницького світломузичного фонтану “Roshen” розпочнеться 29 квітня презентаційним шоу та концертом за участі Арсена Мірзояна та гурту ONUKA.

Про це Vежу повідомили у вінницькому представництві фонду “Рошен”.

Наразі точна програма відкриття фонтану ще не відома, як і повний перелік учасників концерт. “Фонд буде звертатися до міської ради з проханням посприяти у проведенні свята”, – розповіла представниця Фонду  Порошенка Влада Дмитришина.

Феноменальна ONUKA виступила просто неба на Немирівському шосе

Чи перекриють на час відкриття фонтану центральний міст через Південний Буг, який став основною транспортною артерією після закриття на реконструкції Київського моста, станом на сьогодні також не відомо. Зі слів міського голови Сергія Моргунова, рішення про перекриття моста може бути прийнято в оперативному режимі з огляду на дані поліції щодо кількості транспортного та пішохідного потоків безпосередньо перед концертом.

Аби не повторився російський “мостопад”: як мер Вінниці “наводив різкість” щодо реконструкції Київського мосту

Нагадаємо, що цьогоріч дата відкриття сьомого сезону фонтану “Roshen” вже змінювалася: спочатку було заявлено про 22 квітня, наразі ж основною датою називають 29 квітня.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією