На відеонагляд біля вінницьких шкіл витратять понад 4 мільйони

Біля 16 вінницьких шкіл у темну пору доби стане безпечніше. Міська влада збирається не лише встановити біля освітніх закладів нові світлодіодні ліхтарі, а й облаштувати пішохідні переходи камерами відеоспостереження.

Три оголошення про такі наміри Вінницької міської ради опублікували на сайті державних закупівель. Очікувана вартість за всі закупівлі становить 4 289 384, 36 гривень. Замовником зазначено Департамент комунального господарства та благоустрою.

Оновити освітлення на пішохідних переходах запланували біля наступних шкіл: №31, №32, №34, №№35, №43, №13, №14, №5, №6, №7, №20, №4, №8, №11, №27 та №12.

Зазначимо, що оновлення освітлення – це не лише заміна лампочок на світлодіодні, а й встановлення нових металевих ліхтарів біля кожної зі шкіл. Також планують встановити попереджувальний знак для водіїв – фігуру «чоловічок на переході». Крім цього, обов’язковим завданням є встановлення камер відеонагляду.

Згідно із тендерною документацією, попередній графік робіт розрахований до сьомого травня. Однак, він може змінюватися, залежно від пропозицій учасника торгів.

Подавати пропозиції учасники аукціону можуть до сьомого квітня, після чого оголосять про початок торгів.

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією