На Тяжилові планують зробити дорогу майже за 33 мільйони: новий асфальт, зупинки та “поребрики”

18 травня міська рада оголосила тендер на проведення капітального ремонту дороги по вулиці Ватутіна. Очікувана вартість робіт – понад 32 мільйона гривень. 

Тендерна заявка розміщена в системі публічних закупівель Prozorro. Ремонт ділянки від вулиці Лугової до вулиці Житомирське шосе.  Надавати пропозиції можна до 5 червня, а вже 6 червня відбудеться аукціон. Як зазначено в оголошеній процедурі закупівлі, очікувана вартість робіт – 32 766 245, 64 гривень (з ПДВ). Організатор закупівлі – департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Протяжність ділянки дороги, що ремонтуватимуть – понад 2 кілометра

За умовами переможець має виконати ремонт майже за місяць.  Орієнтований графік робіт – з 26 червня по 30 липня 2017 року.

Ділянка дороги по вулиці Ватутіна, що підлягатиме капітальному ремонту

Ремонтні роботи  мають проводитися на одній половині проїжджої частини при систематичному русі транспорту на іншій. Окрім самого ремонту дороги в технічних завданнях зазначено про обрізування сухих гілок з 50 дерев, облаштування зупинок громадського транспорту до яких має бути дві вивіски, освітлення для якого буде встановлено 109 металевих опор та 240 світлодіодних світильників. У документації також зазначено про встановлення турнікетного огородження та 2,2 кілометрів “бетонних поребриків” (як зазначено в тендерній документації), тобто бордюру, ремонт 51 оглядового каналізаційного колодязя із заміною люків з лого «Вінниця». А серед нових знаків, що маю бути – для позначення доріжки для велосипедистів.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією