На Соборній встановлюють бетонні напівсфери проти хамів-водіїв. ФОТО

Сьогодні у самому середмісті Вінниці на вулиці Соборній неподалік будівлі міської ради з’явилися спеціальні пристрої проти водіїв, котрі звикли паркуватися на тротуарах.

Бетонні напівсфери широко застосовуються в інших містах, і за рахунок своїх габаритів та ваги не дозволяють автомобілістам припаркувати автомобіль на місці, де встановлена напівсфера. Спроба наїхати на подібний простий, але ефективний пристрій як правило закінчується пошкодженням автівки.

 

Зазначимо, що у звязку з реконструкцією Київського мосту, трафік на Соборній особливо в ранкові та вечірні значно пожвавився, затори в часи-пік стали звичним явищем. Великою мірою пропускну здатність дороги зменшують водії, котрі звикли паркуватися поруч із заборонними жовтими лініями, утруднюючи таким чином рух передусім громадскому транспорту. Інші з автовласники часто ставлять свої авто прямо на тротуарах, заважаючи пішоходам.

Вінницька поліція розводить руками: зі слів керівника місцевих поліцейських, особливості законодавства не дозволяють служителям закону штрафувати тих водіїв, котрі неправильно припаркувалися, але не перебувають у своїй автівці в момент присутності поліції. Окрім того, припарковані таким чином машини завдавали особливого клопоту снігоприбиральній техніці під час зимових снігопадів у Вінниці.

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Максим Антонюк

  Как всегда все через жопу. Вместо принятия ПРАВИЛЬНОГО закона, тем более видеофиксация нарушения вроде как разрешена, ставят подобные штуки. Но, я согласен с таким ВЫНУЖДЕННЫМ способом.

 • https://uploads.disquscdn.com/images/2c53686cf06bf6edf3d53644335f72782d2f1376aef55ae98a5dae001d05433b.jpg
  Не пройти, а хотели сделать чтобы не проехать, хотя проехать можно, а вот пройти теперь очень тяжело.
  Почему эти сферы не поставили ближе к дороге непонятно, кроме того, что стало неудобно ходить они еще и выглядят по уродски а ля СССР, город изуродовали.
  Как решить проблему паркующихся на тротуаре машин?, – очень просто
  решение в 20 метрах рядом – это столбики возле Макдональдса выглядят
  стильно и проблему с автохамами решают на ура.

 • Леся Гнатюк

  А для снігоприбиральної техніки вони не завадять?