На місці студентського кафе «Політ» планують збудувати багатоповерхівку

На місці невеличкого кафе «Політ» біля педагогічного університету може зявитись ціла 12-поверхівка. Наразі оголошено громадські обговорення.

Кафе, неподалік педагогічного університету по вулиці Довженка, 36, яке ще з радянських часів не змінювало свій вигляд, згодом може «перетворитися» на багатоповерхівку. Ініціатором можливого будівництва виступила вінницька компанія ТОВ «Будмонтажпроект», на рахунку якої 9 житлових будинків та 4 реконструкції виробничих приміщень за період із 1991 року.

У 12-поверховій будівлі, згідно плану, має бути 74 квартири. На території в тисячу квадратних метрів планують збудувати двосекційний будинок, один поверх якого передбачений під комерційні потреби, решта – під житло.

  • Наразі це лише проект і оголошено громадські обговорення. Замовник звернувся до нас із пропозицією, реконструювати їдальню «Політ», яка не змінювалась вже багато років. Оголошення про громадські обговорення ми подали ще минулої п’ятниці, але поки ніхто не звертався. Ми маємо врахувати всі нюанси та побажання мешканців району, і лише тоді може йти мова про будівництво. А враховуючи ці всі фактори, воно може розпочатись не раніше, ніж через два роки, – повідомила заступник начальника відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості Ямпільська Валентина Степанівна. 

З матеріалами проекту ознайомитись можна в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради (вул.Соборна, 59, каб. 710) та за телефонами 59-51-59, 59-51-55.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією