На Магістратській з’явиться новий тротуар та парковка за понад два мільйони

Не лише новий паркан, а ще й паркувальна зона та з’явиться цьогоріч навколо парку. Це має вирішити проблему паркування автомобілів на тротуарі. Наразі  тендер завершився та визначено виконавця робіт.

Відповідне оголошення з’явилося на сайті публічних закупівель ProZorro. Зазначено, що Департамент комунального господарства та благоустрою міської ради має намір укласти договір із приватним підприємством “Велес +”. Попередня вартість робіт становила 2 536 834,90 гривень, однак, після проведення відкритих тогрів, зменшилася до 2 мільйони 488 тисяч гривень.

Згідно із документацією, вже у червні мають розпочати роботи з ремонту тротуару по вулиці Магістратській (від вул. Хмельницьке шосе до вул. Театральної), однак лише по непарній стороні вулиці. Окрім оновлення тротуару, також передбачається заміна освітлення, встановлення знаків та облаштування паркувальної зони. Попередньо заплановано завершити усі роботи в липні поточного року.

Нагадаємо також, що навколо Центрального парку наприкінці минулого року почали зводити огородження за 4,4 мільйони гривень. 

Головне фото – kievvlast

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією