На канцелярію вінницьким поліцейським виділять майже чверть мільйона

236 тисяч 24 гривні – саме стільки цьогоріч було виділено Вінницькою міською радою на придбання канцелярії для Головного управління Національної поліції області. Ця сума є у понад двічі більшою за торішню, яка складала 115 тисяч гривень.

Відповідне рішення № 615 24 лютого ухвалили депутати міської ради на черговій сесії.

Зокрема, ці бюджетні кошти витратять на забезпечення поліціянтів до кінця поточного року канцелярськими товарами, папером, журналами обліку, бланковою продукцією, поштовими конвертами та марками для відправки службової кореспонденції.

Рішення було прийняте «на виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію» та враховуючи звернення Головного управління Національної поліції у Вінницькій області від 30.01.2017 року № 101/01/200-11-17».

Згідно того ж рішення, на проведення ремонтів водостічних систем, санвузлів, дахів та фасадів адміністративних приміщень (вул. Пирогова, 4 та вул. Довженка, 73) було виділено 380 тисяч 700 гривень коштів з міського бюджету.

Також серед великих за обсягом витрат: придбання матеріалів, засобів освітлення, сантехніки, труб для заміни систем водопостачання, каналізації та опалення для проведення ремонтів у приміщеннях зазначених вище адмінбудівель – 291 тисяча 100 гривень; придбання офісних меблів для облаштування приміщень зазначених вище адмінбудівель – 256 тисяч гривень; придбання комп’ютерів, організаційної і копіювальної техніки – 452 тисячі 500 гривень.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією