На добудову лікарні “швидкої” витратять 137 мільйонів

До кінця 2018-го року у Вінниці планують добудувати головний та відреставрувати існуючий корпус клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (вулиця Київська,68). Розпочатися роботи мають вже цьогоріч.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Йдеться про площу розміром 3 тисячі 511 квадратних метрів.

За будівництво планують сплатити 137 мільйонів 190 тисяч гривень бюджетних коштів.

Відповідно до тендерної документації, передбачається добудова триповерхової будівлі та реконструкція двоповерхової частини існуючого корпусу з надбудовою конференц-зали на третьому поверсі. Зокрема:

  • корпус добудови: підвальний поверх (центральне стерилізаційне відділення), 1-ий поверх – приймально-діагностичне відділення, 2-ий поверх – відділення інтенсивної терапії на 12 ліжок, 3-ій поверх – операційний блок, технічний поверх – технічні приміщення в складі вентиляційної камери витяжної, вентиляційної камери припливної.
  • при реконструкції 2-поверхової частини існуючого корпусу в результаті перепланування та надбудови третього поверху в корпусі зосереджено блоки приміщень: 1-ий поверх – приймально-діагностичне відділення, 2-ий поверх – відділення інтенсивної терапії на 6 ліжок, 3 поверх – конференц-зал.

Окрім цього, виконавець робіт має утеплити зовнішні стіни, влаштувати окрему систему опалення для корпусу добудови. Водопостачання та каналізація добудови забезпечуватиметься від існуючих мереж лікарні.

Передбачається влаштування внутрішнього робочого освітлення та аварійного живлення медичного, вентиляційного електрообладнання, а також – електропристроїв та розеточної мережі.

Також у добудові влаштують пожежну сигналізацію, внутрішні телефонну та комп’ютерну мережі, системи відеоспостереження та сигналізації.

Кінцевий термін подання пропозицій – 24 серпня.

Нині міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги надає екстрену та невідкладну хірургічну допомогу мешканцям міста. Роботу в цьому напрямку забезпечують сім стаціонарних відділень на 310 ліжок.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини