На День захисту дітей у вінницький зоопарк безкоштовно пустять не всіх

Першого червня вінницький зоопарк безкоштовно відкриє двері не для всіх дітлахів, а лише для маленьких відвідувачів з районів. 

Як розповів директор зоопарку Євген Ткачик, вільним вхід буде лише для тих дітей, яких привозитимуть спеціальними екскурсіями.

  • Це буде не день відкритих дверей, а просто заходи під патронатом обласної ради та облдержадміністрації під назвою “Подорож у дитинство”. До нас привезуть багато дітей з усієї області.

Нагадаємо, раніше на офіційному сайті Подільського зоопарку та їх сторінці у соціальній мережі було розміщено оголошення про безкоштовні відвідини звіринцю дітям до 16 років з нагоди святкування Дня захисту дітей. Щоправда, згодом повідомлення видалили.

У дирекції зоопарку це пояснили “внутрішнім непорозумінням” та помилкою відповідального за публікацію працівника.

  • Розумієте, ми це змінили. Там просто той, хто писав, зробив помилку. Безкоштовного входу не буде – привезуть багато дітей з усієї області. А так якщо ми зробимо вільний вхід і ще будемо привозити діток,  то щоб їх там “не позатоптували”, – пояснює Євген Ткачик.

Тому, першого червня безкоштовно подивитися на лам, сурікатів, вовків та інших тварин зоопарку зможуть лише дітлахи до трьох років. Іншим доведеться заплатити за вхідний квиток: для дорослих – 40 гривень, для дітей старше 6 років та студентів – 20 гривень, для дітей від 3-х до 6-ти років – 5 гривень. Працює зоопарк з 9:00 до 19:00, за адресою: вул. Зулінського, 9.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією