Молоді вінничани зберуться біля Вежі Артинова відзначити #безвіз

Сьогодні, 6 квітня, після історичного голосування в Європарламенті за скасування віз для України, молоді вінницькі активісти закликають містян відзначити цей день разом.

“Сьогодні, 6 квітня, ми маємо гарну нагоду відсвяткувати прийняття безвізового режиму для України. Цей процес відбувався дуже складним шляхом, але результат є і цю подію варто відзначити. Сьогодні у нашій країні не так часто виникають радісні приводи, чи приводи для святкувань, тож якщо такі події є про них варто говорити і варто на цьому робити акценти. Ми запрошуємо представників різних громадських організацій долучитись і прийти на 18:00 на площу Європейську, до Вежі, та разом відсвяткувати #безвіз”, – ідеться в повідомленні, надісланому на редакційну скриньку Vежі координатором Інституту “Республіка” Христиною Коваленко.

“Нам надзвичайно важливо щоб молодь розуміла, що світ відкритий для нас та ми є частиною Європи. Ми без партійних прапорів та символіки спонтанно вирішили, що ця подія заслуговує бути відзначеною тож ось така імпровізована акція у нас буде. Багато хто мріє про подорожі, Хтось про Париж, хтось про Мілан, хтось про Прагу, тепер ця мрія стає ще на крок ближчою” – повідомив Vежі організатор акції Дмитро Мира.

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією