Львівські “айтішники” з Вінниці розпочнуть IT-тур Україною

У травні представники львівських ІТ компаній вже вдруге вирушать у подорож українськими містами в рамках проекту IT Tour. Окрім Вінниці, львівяни відвідають ще п’ять міст. Разом з Львівським ІТ Кластером гастролюватимуть спікери, які виступлять перед представниками обраних міст.

Зустріч у Вінниці буде цікавою для тих, хто вже добре розуміється в ІТ та для тих, хто хотів би дізнатися більше. В неформатній атмосфері львівські гості обговорять з вінничанами новітні технології, тренди в ІТ та розвиток цих технологій у Львові. Організатори обіцяють не лише корисні обговорення та знайомства, а ще й смачні частування. Окрім цього, на зустрічі розіграють квитки на найбільшу технічну конференцію Східної Європи ІТ Arena.

Знайомство із “айтішниками” відбудеться у понеділок, 22 травня, о 18:30 у креативному просторі “Артинов” (вул. Архітектора Артинова, 12а). Вхід на подію вільний, але необхідно зареєструватись. Кількість відвідувачів обмежена – лише 100 місць.

IT Tour – це проект, створений у 2015 році для популяризації новітніх технологій в Україні та для налагодження діалогу і співпраці між різними містами. Цього року він відбуватиметься вже вдруге. Разом з ІТ-спеціалістами в тур вирушить мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA. З кожного міста ведучі вестимуть пряму трансляцію та обговорюватимуть цікаві теми зі спікерами.

Детальніше про команду львівських “айтішників” та проект ІТ-туру можна дізнатися ТУТ.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією