Локація для юних «ейнштейнів»: у Вінниці відкривають Музей науки

14 травня відкривається інтерактивний «Музей науки». У музеї можна не лише дивитися, а й все чіпати руками, фотографувати та братися за експерименти. І це все без обмежень у часі.

Новий розважально-науковий комплекс розрахований для всієї сім’ї, де можна цікаво провести цілий день. Адже  вінничанам та гостям міста на 1000 квадратних метрів обіцяють безліч науково-популярного задоволення і розваг. А деякі з експонатів для дослідів, яких в музеї уже понад 150, можна навіть купити. За словами директорки «Музею науки» Наталії Івахненко, в музеї бути дослідником та експериментатором просто.

  • Вся наука на практиці до якої можна доторкнутися. Така, щоб вона була цікава і нескладна, – каже пані Наталія.

Тож на маленьких і дорослих ньютонів та ейнштейнів чекають різні локації з механіки, ілюзій, магнетизму, фізики, хімії, електрики і навіть музики. Відвідувачам влаштовуватимуть шоу-програми, влаштують майстер-класи і конкурси. У результаті це все дозволить відкрити в собі справжніх дослідників.

Насправді цей музей – розважальний центр, де науку «викладають»  інтерактивно, весело та цікаво. А після експериментів та розваг можна підкріпитися в кафе-лабораторії з відповідним інтер’єром. У день відкриття для відвідувачів кухарі-дослідники приготують «науковий» фуршет.

14 травня гостям покажуть три шоу-програми. Запрошують усіх охочих. На вихідних вхід для дітей коштує 100 гривень, а для дорослих – 120 гривень. У будні наукове задоволення обійдеться на 20 гривень дешевше. Нижчі ціни чекають на організовані групи для яких гіди-дослідники (без додаткових доплат) розкажуть і покажуть усе надцікаве. У музеї готові ділитися секретами науки і чекають на тих, хто хоче опановувати цей таємничий світ зарядів, формул і реакцій.

Відкриття відбудеться за адресою музею: вулиця Миколи Оводова, 51 (третій поверх ТЦ «Скай парк») у неділю 14 травня. Початок – 11:00.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 068 117 13 41, 073 209 57 27.

Позначки: , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією