Літак, що здіймається в небо: у Вінниці показали проект постаменту на площі Могилка

У Вінниці завершився архітектурний конкурс на кращий варіант постаменту під літак МІГ-15 на площі Костянтина Могилка. Постамент символізуватиме собою слід від літака, який здіймається у небо.

Про початок архітектурного конкурсу було оголошено 3 листопада. На розгляд фахівців було подано 4 проекти. 15 листопада відбулося засідання журі, де було обрано проект-переможець. Автором його є Денис Камінський, а назва його – «Слід».

rysunok1

 • Був також варіант підвісити літак на тросах. Однак, врешті сподобалася ідея Дениса Камінського. Далі маємо розробити робочу документацію, тоді й буде визначено вартість реалізації цього проекту, – розповів журналісту VежА директор департаменту архітектури Олександр Рекута.

За його словами, постамент переважно складатимуть металеві конструкції.

rysunok2

Сам же літак МІГ-15 нині також ремонтують на авіаційному заводі. Літак довго не могли розібрати, аби доставити до заводу, тому змушені були везти його з крилами в зібраному стані.

Додамо, що наразі триває реконструкція площі імені загиблого в АТО вінницького льотчика Костянтина Могилка. Вартість реконструкції – 6,9 мільйонів гривень.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
 • Александр Роджерс

  Памятник нацисту, который бомбил жилые кварталы Донбасса? Свастику не забудьте…

  • Александр Откалюк

   Ты что Долбоёб тупорылый? Иди на ХУЙ ДОВБОЙОБ!!! Зразумел существо неотдуплённое? Скоро придёт тебе пиздец, увидишь….

 • Lora Gregory

  Всё бы ничего, на выглядит, что наш самолёт будет на костылях взлетать? Эти подпорки портят картину, как по-мне. А вообще молодцы, Винница расцветает.