Літак на площу Могилка встановлять за 9 мільйонів: оголошено тендер

Літак МІГ 15 повернеться на площу Могилка за 9 мільйонів. Принаймні, на таку суму у департаменті капітального будівництва оголосили тендер на встановлення постаменту, кріплення літака та благоустрій території. 

Як йдеться в оголошенні на сайті державних закупівель на завершення реконструкції проспекту Космонавтів, а саме площі Могилка,  виділяють 9 408 000 гривень.

У тендерній документації зазначено лише перелік необхідних робіт, без будь-яких уточнень та деталей:

 • занурення паль для влаштування фундаментів під постамент;
 • влаштування фундаментної плити під постамент;
 • встановлення постаменту під літак;
 • кріплення літака;
 • асфальтування площі та тротуарів;
 • встановлення пергол та лавок.

Попередньо планували оновлену площу Могилка відкрити до Дня міста, що відзначать на початку вересня.

Як пояснив директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець, у суму 9 мільйонів гривень входить виготовлення самого постаменту під літак та благоустрій навколишньої території.

 • В цю суму входить сам постамент, будуть стояти перголи, встановлять лавки, закінчать благоустрій і повністю заасфальтують всю територію навколо, включно з тротуарами. Бюрдюри нові будуть. Виконавець робіт сам має придбати усе необхідне, щоправда, я зараз не згадаю скільки у нас по проекту передбачено лавок, урн, пергол… Літак ми поставимо до Дня міста, а якщо будуть якісь незначні додаткові роботи, то у виконавця буде ще час завершити все до першого жовтня, – зазначив Ігор Кравець.

Нагадаємо, що восени серед чотирьох пропозицій майбутнього постаменту літака МІГ 15 переможцем було обрано проект “Слід”, автором якого є Денис Камінський.

Додамо, що на площі Могилка підрядники вже встановили сухий фонтан. Роботи з реконструкції проспекту Космонавтів тривають з липня минулого року Вартість ремонтних робіт першої черги 5699,5 кв. м площі Костянтина Могилка склала майже 7 мільйонів, загалом реконструкція двох черг складала понад 27 мільйонів гривень.

На цей рік також запланована реконструкція третьої черги проспекту Космонавтів: від кінотеатру «Мир» до вулиці Андрія Первозванного.

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
 • Олександр Мазуренко

  У автора проблема з математикою? 9,4 млн +7 млн =16,4 млн. звідки Ви взяли і приклеїли ще 10 млн? Що вийшло 27 млн?

  • Mata Vizur

   27 млн – це площа Могилка + весь проспект Космонавтів, до Атланта. Дві черги рек-ії, про що написано. з них на площу Могилка вже раніше виділили 7 і тепер ще 9.

   • вадим чорний

    Ви помиляєтесь.

  • Дар’я Гоц

   Насправді, було сказано про дві черги реконструкції проспекту Космонавтів. Перша – від площі Могилка до Порика, а друга черга – від перехрестя і до Келецької, там де фонтан з Атлантом. Ось на це понад 27 мільйонів. Це як нагадування про те, скільки вже коштували попередні реконструкції.