Курортний сезон: через Вінницю запустять сім додаткових потягів

У зв’язку із початком курортного сезону «Укрзалізниця» запустила додаткові поїзди, а маршрути деяких подовжує. Зокрема через Вінницю протягом літа курсуватимуть потяги у напрямках Львів, Генічеськ, Бердянськ, Білгород-Дністровський та Одеса.

Як повідомляє УНН-Центр із посиланням на головного інженера-технолога станції вокзалу «Вінниця» Тетяна Березенська, наразі деякі поїзди вже курсують, інші є в розкладі.

  • Потяг №281/293 «Генічеськ-Хмельницький» ходить по непарних числах до середини вересня. З 5 червня почне курсувати №187/188 «Бердянськ-Львів». Він також рухатиметься по непарних числах до середини вересня. З 30 червня до 1 вересня по парних числах ходитиме ще потяг №293/294 «Генічеськ-Хмельницький». Інтерсіті+ «Одеса-Київ» №762/761 буде щоденно курсувати в обидва напрямки з 16 червня до кінця літа. Ще ввели №256/255 «Львів-Херсон», – розповіла Тетяна Березенська.

Окрім того, невдовзі через Вінницю курсуватимуть також поїзди сполучень «Чернігів-Херсон» та «Київ-Херсон», які також зупинятимуться у Одесі.

Також ПАТ «Укрзалізниця» подовжила маршрути курсування двом поїздам далекого сполучення вздовж чорноморського узбережжя Одещини до Білгород-Дністровського. Поїзд № 221/521-222/522 Київ, Житомир – Білгород-Дністровський з 5 червня 2017 року курсуватиме через день по непарних числах, з Білгород-Дністровського – по парних.

Поїзд № 288/287 Чернігів, Київ – Білгород-Дністровський з 6 червня 2017 року курсуватиме через день по парних числах, у зворотному напрямку – по непарних.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
  • Роман Кайнер

    У слові Генічеськ лише одна «н».