Крига скресла: частину палацу Потоцьких відремонтують за мільйон

Не встиг затихнути оркестр після завершення фестивалю OperaFestTulchyn, як Палац Потоцьких взялися готувати до ремонту. Так, на реконструкцію частини палацу з бюджету області виділено 1 мільйон 170 тисяч гривень.

Відповідний договір вже підписали Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації підписав договір та ПП «Облрембудпослуга», про що свідчить оголошення на сайті держзакупівель ProZorro.

Опера має тривати: друге дихання палацу Потоцьких або Велика фестивальна історія

Як зазначено у документації, йдеться про реставрацію та ліквідацію аварійного стану східного портика східного флігеля пам’ятки архітектури. По факту, реконструювати мають дві колони при вході до Палацу у лівому крилі.

Крім того, у документах йдеться також про те, що роботи мають початися через 10 днів після підписання договору, тобто 9 червня (договір украдено зо травня, – авт.). Строк виконання робіт – 240 днів, тобто, здати роботи підрядник має вже у березні.

Додамо, що нині головний корпус палацу, збудованого у 18-му сторіччі, використовується як Тульчинське училище культури. Частково відремонтовано східне крило, західне нині не має вікон.

Відкриття OperaFest Tulchyn: у «Подільському Версалі» – тисячі людей на першому оперному фестивалі. ФОТО

Аби привернути увагу до проблеми, протягом 4-5 червня на території палацу вперше організували фестиваль оперної музики OperaFestTulchyn.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією