Кролі Дарт Вейдер і Скайуокер + 30 «яєчних бійців»: у Вінниці відбулась Битва крашанками. ФОТО

Сьогодні, 18 квітня, у Вінниці відбувся п’ятий щорічний фестиваль «Битва крашанками» – у ньому взяло участь понад тридцять вінничан.

Фестиваль розпочався о 15:00. Змагалися у міцності своїх крашанок в основному діти, втім батьки деяких з низ також приєднались до «битви».

  

Дехто з учасників приносив і свої крашанки, які, після перевірки чи не є вони муляжами, також допускались до «битви».

 

Учасників було поділено на пари, які змагались між собою, вдаряючись крашанками. Потім серед тих, хто програв, відбувся ще один конкурс – на те, чия крашанка скотиться з трампліну якнайдалі.

  

Втім, побитих крашанок було значно більше, ніж самих учасників фестивалю – хтось з усієї сили «лупив» крашанку суперника так, що врешті лишався лиш «мокрий слід». Як зазначив один з організаторів фестивалю, відомий вінницький Дід Мороз Олександр Шемет, не дарма було заготовлено близько двох сотень яєць.

 

Опісля вже розпочався півфінал між переможцями парних змагань, а згодом, відповідно, сам фінал. Відтак, переможців була ціла «компанія».

Паралельно із «битвою» на майдані Незалежності відбувся фестиваль «Великоднє диво» – вінничани та художники зокрема разом розписали останнє із п’яти велетенських яєць.

  

Нагадаємо, над розписуванням понад метрових гіпсо-полімерних яєць працювали вінницькі митці, учні художніх шкіл та вінничани.

Також у рамках цього фестивалю було організовано кілька майстер-класів з розпису писанок у різноманітних техніках, а також була представлена сама виставка писанок.

  

Окрім того, були виставлені великодні малюнки учнів кількох вінницьких шкіл.

 

Одним із символів свята, який привертав до себе увагу всієї без виключення дітвори, стали два кролики. На майданчику також було «Великоднє дерево», під яким й була їхня домівка.

  

Розважали гостей вихованці етномайстерень та міського палацу мистецтв «Зоря».

Фото Андрія Завертаного

                                     

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією