Хор регулювальників та Інспектор Грива організували «превентивний флешмоб» біля Вежі. ФОТО

Опівдні 22 березня вінницькі поліцейські долучилися до всеукраїнського превентивного флешмобу на тему безпеки дорожнього руху.

Кілька десятків поліціянтів-регулювальників біля Вежі Артинова у супроводі оркестру одночасно та синхронно демонстрували присутнім містянам рухи регулювальників.

   

Після того, як правоохоронці строєм пройшли Європейською площею на їхнє місце виїхали наймолодші учасники дорожнього руху: малята на триколісних велосипедах з прив’язаними повітряними кульками, а вже за ними – наймолодші “пішоходи”.

   

Вінниця стала третім містом, який долучився до всеукраїнського флешмобу: акція стартувала цього понеділка, 20 березня у Миколаєві, за тим її підхопила Одеса, сьогодні до флешмобу долучилася і Вінниця. У свою чергу вінницькі поліцейські передали естафету місту Хмельницький.

   

“Цією акцією ми хочемо привернути увагу містян до необхідності дотримання дорожнього руху у місті, зокрема у зв’язку із тією жахливою ситуацією, яка склалася з аварійністю на вінницьких дорогах”, – розповідає начальник сектору профілактики вінницької обласної поліції Людмила Кузнєцова. З її слів, вінничани обрали саме таку форму флешмобу – за участі регулювальників – з огляду на те, що сьогодні це особливо актуально для Вінниці.

“У зв’язку з перекриттям Київського мосту і певними змінами з організацією руху вулицями міста, ми хочемо зокрема нагадати, що означають ці рухи регулювальників, аби водії освіжили в памяті ці знання і не плуталися під час руху”, – пояснює п. Людмила.

Водночас, флешмоб тривав усього близько п’яти хвилин: багато присутніх навіть не змогли зорієнтуватися, що саме відбувається і з якого приводу. Поліцейські, що виконували роль регулювальників справді демонстрували відповідні рухи, однак що вони означають – на загал не пояснювали.

Церемонія передачі естафети Хмельницькому правоохоронці також вирішили обіграти: журналістам показали “Інспектора Гриву”, – м’яку ляльку у вигляді коника із шевроном Одеської поліції.

Тож одеську нашивку пере камерами зняли, а на її місце прикріпили відзнаку вінницьких правоохоронців. Уже завтра інспектор Грива змінить “місце несення служби” та красуватиметься із шевроном Хмельницька.

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією