Гройсман «зацінив» Атланта на Космонавтів, а Моргунов провів екскурсію міністрам. ФОТО

Надвечір Дня Європи “міністерський десант”, який сьогодні прибув до Вінниці на чолі з главою уряду Володимиром Гройсманом, поїхав автобусом на проспект Космонавтів.

Реконструйованим проспектом їм провів екскурсію вінницький міський голова Сергій Моргунов: велика делегація міністрів, їхніх дружин та деяких працівників міськради неквапливо пройшла проспектом від площі Могилка до нового фонтану “Сонячна система”, на якій днями відкрили головну скульптуру Атланта.

 

Мер Вінниці пояснив, що реконструкція проспекту Космонатів – давня ідея Володимира Гройсмана і сьогодні наявне керівництво Вінниці демонструвало результати роботи керівництву попередньому.

Щоправда, екскурсія щоразу зупинялася для імпровізованих фотосетів: з огляду на те, що проспект став улюбленим місцем відпочинку мешканців Вишеньки, перехожі щодвіхвилини зупиняли прем’єра, аби сфотографуватися. Володимир Гройсман не відмовлявся і зробив щонайменше десяток знімків, доки дійшов до Атланта.

   

Що саме сказав прем’єр-міністр дивлячись на білу статую зі штучного мармуру достеменно розчути не вдалося,  однак з огляду на схвальні кивки головою можна припустити, що роботою скульптура глава Кабміну лишився задоволеним.

 • Я бачив цей проект лише на папері раніше і сьогодні мені нарешті вдалося побачити його на власні очі. Я дуже задоволений, що ця ідея зрештою була реалізована і думаю, що у Вінниці і в решті районів мають виникати подібні локації. Цей проспект і цей фонтан – ще одне підтвердження тому, що в місті є господар, – сказав премєр-міністр після оглядин фонтану.

На це міський голова Моргунов додав, що насправді Володимир Гройсман також має стосунок до проекту:

  

 • Цей проект і ця ідея почала обдумуватися, готуватися ще в 2010-му році саме за ініціативи Володимира Борисовича.
 • Ладно, це вже історія, – сказав на останок прем’єр.

Фото Сергія Немирівського

                                               

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Dmytro Nechyporuk

  Того б гройсмана разом з міністрами і моргуновим повести б на вулиці, скажем, Старого міста – на дорогах покатати на тазіках, звозити в Тяжилів на старій Таврії без сидінь… примусити Замостянський міст вручну ремонтувати… Гуляють вони бл**ть по красотах, андони

  • Володимир Шиндер

   А для чого Ви це хочете зробити, “стесняюсь я Вас спрасить”, як кажуть в Одесі?:). Вам не подобається алея на Космонавтів? І чому у Вашій Таврії немає сидінь?:). Особливо пікантним виглядає Ваше бажання “…Замостянський міст вручну ремонтувати”:))). А чого вручну?:))) Да, і саме головне – Ви хочете, щоб такий “фахівець” з мостобудування, як Гройсман, Вам міст вручну ремонтував?:))))). Це у Вас такі сексуальні фантазії?:)))

   • Dmytro Nechyporuk

    Хм, файний наїзд. Маладєц, защітнік свінєй. Я хочу, щоб влада не бабки ділила, а працювала нормально. Щоб вони відповідали за свої слова.
    А щоб гrойсман вручну міст ремонтував разом з усіма своїми плебеями – так йому давно пора худнути. Он як переживає за Україну – на посаді прем’єра розжирів як свинюка.
    І не переживайте так за мою Таврію. Вас там я точно не буду возити.

    • Володимир Шиндер

     Ага, я зрозумів:). Це називається: “я за всьо харошеє, я против всей х….ни”:). Тобто, хотіти хочу, але чи можу – хто зна:). От є люди, активісти, які хочуть “Щоб вони відповідали за свої слова”, і конкретно по цій алеї витрачали час, сили, і рахували вартість робіт, піднімали питання завищення цін і т.д. Срач стояв знатний!:) Ну от – хотіли, і могли:)))). Це я так, до прикладу. Ну от влада побудувала, активісти контролювали і дрючили владу, об’єкт готовий, люди радіють, і тут – бац! Чувак вирішує трішки дрисьнути на свято, просто так він бачить світ і своє місце в ньому:))))

     • Dmytro Nechyporuk

      Я висловив свою думку. А те, що вона не збігається із Вашою, пане запопадливістю і сраколизством, не дає права судити про моє місце в світі.