Графіка та анімація, 2D&3D-дизайн та 3D Mapping: в «Артинові» – велика IT-конференція

Вже цієї суботи, 27 травня, у Вінниці відбудеться конференція на тему комп’ютерної графіки «2D & 3D Trixel Design and Animation». Учасники зможуть отримати теоретичні та практичні навички щодо роботи із цілою низкою сучасних програм та технологій.

Організатори, вінничани-айтішники Юрій Злотник та Олег Гвоздєв, називають цю конференцію чи не головною подією у ІТ-сфері Вінниці.

  • Ми часто бачимо яскраві та розгорнуті ІТ-події у столиці, – каже Олег Гвоздєв. – Чому б Вінниці не стати центром, в якому одночасно зберуться аси цифрових технологій? Насправді, у Вінниці це вперше на одному майданчику зберуться айтішники різних профілів, але із одною метою: поділитися досвідом та отримати його, навчитись новому. Айтішники не мають сидіти весь час у офісі – потрібно рухатись і спілкуватись.

Захід присвячений інноваційним проектам, популяризації нових цифрових технологій в областях дизайну та ІТ, а спікерами під час конференції виступатимуть досвідчені ІТ-шники, викладачі, доктори технічних наук та наукові співробітники з кількох міст України.

Під час конференції учасникам продемонструють роботу 3D-принтера, систем віртуальної реальності, голограм, 3D Mapping та низки інших новинок цифрових технологій, які поступово впроваджуються у життя.

Також учасники заходу дізнаються про застосування програм у різних направленнях графічного дизайну: відеопродакшн у ТБ та ігрових компаніях, 3DS Max, after effects, photoshop, 2D & 3D в ігровій індустрії, концепт-арт, основи розробок комп’ютерних ігор та багатьох інших.

Окрім цього, фахівці поділяться досвідом втілення архітектурних рішень в Unity, навичок щодо 3D-друку, обробці фотографій, та Compos&VFX у кіно.

Також буде окрема частина заходу для керівників ІТ-компаній про те, як правильно підбирати персонал для створення того чи іншого програмного продукту ті комп’ютерних ігор зокрема.

Окрім того, гостей конференції очікує навіть показ нової колекції купальників, виступ музикантів та інші, вже не «айтішні» приємності, подробиці яких поки не розголошуються.

На конференцію запрошуються як «рядові» працівники ІТ-галузі та суміжні фахівці (дизайнери, аніматори, моделери-архітектори, композитори, відеоінженери, оператори, фотографи), так і очільники вінницьких ІТ-компаній, менеджери проектів, управлінці. «Фрілансери» ж мають можливість познайомитись із перспективними роботодавцями.

  • Потрібно показати всьому світу, що вінничани можуть бути достойними фахівцями. Ми хочемо поєднати на одному заході айтішників різних профілів, яких поєднує одне – новації. Конференція, до речі, транслюватиметься навіть у Америці – для тамтешніх фахівців.

Захід розпочнеться 27 травня о 14:00 у креативному просторі «Артинов» (вул. Архітектора Артинова, 12-а) й триватиме орієнтовно до 20:00. Вартість участі: 150 гривень. Деталі можна отримати за телефоном: 098 330 81 13.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією