Головою ДФС замість Насірова тимчасово стане вінницький податківець

Протягом розслідування у справі голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, його посаду головного податківця країни обійматиме заступник Насірова Мирослав Продан.

Про це повідомляє видання “Українська правда” з посиланням на сьогоднішнє рішення уряду.

У часи керівництва Вінницею Володимиром Гройсманом, Мирослав Продан займав посаду заступника керівника Вінницької податкової інспекції.

У своєму коментарі “Радіо Свобода” Продан підтвердив факт знайомства з Володимиром Гройсманом: “Я однозначно знайомий з Володимиром Борисовичем. Я працював заступником керівника міської податкової в той час, коли він був мером Вінниці. Я працював у всіх бюджетних комісіях, був членом виконкому міської ради”.

Як відомо, Мирослав Пролан працював у податкових органах Вінниччини з 2005-го року, а з 2008-го працював податківцем у Черкасах та у Міжрегіональному управлінні ДФС.

Нагадаємо, що вчора ввечері голові ДФС Роману Насірову детективи НАБУ в київській клініці “Феофанія” вручили підозру у т.зв. “справі Онищенка”. Насірова підозрюють в незаконній реструктуризації податкових боргів фірм, повязаних з нардепом-утікачем. НАБУ оцінює збитки, завдані державі внаслідок оборудок Насірова в розмірі 2 млрд. гривень.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією