«Гармонія» разом із Google створюють туристичну карту для людей з порушеннями зору

До кінця цього місяця компанія Google разом з допомогою вінницького реабілітаційного центру «Гармонія» створить туристичну карту Вінниччини з позначенням усіх визначних місць області, яка буде доступною для людей з порушеннями зору.

Вже близько двох місяців активісти із реабілітаційного центру «Гармонія» та молодіжної організації «ФРІ» допомагають працівникам Google у реалізації проекту. Працівники «Гармонії» регулярно консультують розробників у питаннях доступності, адже для них це можливість реально оцінити ситуацію та полегшити пересування містом.

  • Ми дійсно співпрацюємо з Гуглом. Коли вони розповіли, що мають в рамках свого проекту робити карту області з культурно-туристичним акцентом ми зі свого боку акцентували на тому, що було б класно якби Гугл враховував доступність цих місць. Наш внесок в цьому те, що ми з ФРІ маємо зібрати дані по місту і дати їх для формування інформації, – розповідає волонтерка реабілітаційного центру «Гармонія» Сюзанна Жуковська.

Для людей із порушенням зору Google адаптує цю карту так, щоб можна було збільшувати шрифти та інтенсивність кольору. 

  • Наша співпраця з Гуглом почалась тоді, коли вони приїхали вчити нас працювати з картами, а ми наголосили на важливості доступності цих карт для людей з порушенням зору, – розповіла Голова правління Вінницької громадської організації “Гармонія” Раїса Панасюк.

На туристичній карті також будуть позначені місця, доступні для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, що у Вінниці створили карту громадських вбиралень доступних для людей з інвалідністю.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією