Етно-бітбокс та ексклюзивні аранжування: «Соломія» кличе на «Vox Choir» відчути звук хору

Від джазу до класики, українські народні пісні під бітбокс та індивідуальне аранжування від київського композитора — все це можна буде почути на сольному концерті жіночого хору «Соломія».

Хор, з якого розпочався #Щедрик100Challenge вже 4 травня о 16.00 в приміщенні Великої виставкової зали краєзнавчого музею (Соборна, 19) покаже те, що академічний хор може бути цікавим, оригінальним, сучасним та зі своєю особливою душею.

Як розповів Vежі художній керівник хору Назарій Давидовський це буде сольний концерт хору, до якого вони залучають ще декілька цікавих учасників.

  • Проект називається «Vox Choir» – це така спроба показати вінничанам наскільки багатогранним може бути хорове мистецтво і що це зовсім не нудно. Ми хочемо довести те, що хор – це живий організм, який має свою думку та свій особливий голос. Нам хочеться, щоб більше людей цим цікавилось та відкрило його для себе. На концерті «Соломія» покаже різноманітні жанри музики — від класики до джазу. Також плануємо виконати джазову месу та православні і католицькі композиції.

Окрім цього, виступ матиме декілька «родзинок», серед яких: виконання українських народних пісень з учасницею етномайстерні «Коло» Юлією Васюк, а також з  музичним супроводом бітбоксера-будівельника Дениса Довгополого. До того, з Юлією Васюк хор готує окремий проект.

Назарій Давидовський також розповів, що київський композитор Андрій Бондаренко зробив для хору ексклюзивне аранжування на пісню Тіни Кароль «Намалюю тобі».

Зі слів художнього керівника, цей виступ може перерости в окремий проект, який може бути корисним та цікавим суспільству.

Вхід на подію вільний.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією