Електронну чергу на закордонні паспорти у Вінниці обіцяють запровадити восени

За інформацією міграційної служби в області, кількість звернень для оформлення закордонних паспортів зросла в 2-3 рази у зв’язку з отриманням безвізового режиму та настанням сезону відпусток. Про це повідомляє сайт Вінницької облдержадміністрації.

Борис Наливайко обіцяє зниження “паспортного” ажіотажу

  • Зниження ажіотажу на отримання закордонного паспорта нами очікується наприкінці серпня – початку вересня цього року, – каже керівник Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко. – На цей час, для забезпечення належного рівня обслуговування населення працюють всі територіальні підрозділи нашої служби, таким чином в кожному районі області громадяни мають змогу оформити всі необхідні документи.

Крім того, у вересні планують встановити електронні черги у всіх територіальних підрозділах Державної міграційної служби України у Вінницькій області.

У березні, за інформацією Державної міграційної служби України, електронна черга працювала у 7 містах – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Хмельницький та Тернопіль. А від  початку запуску проекту записом до електронної черги скористалися понад 350 тисяч громадян.

Нині на сайті міграційної служби, у розділі «Електронна черга запис online», можна записатися до підрозділу міграційної служби на зручний час також у Запоріжжі та Полтаві.

Варто нагадати, що вузол для оформлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів у Вінниці працює в Замостянському Центрі надання адміністративних послуг ще з березня.

Фото Андрія Завертаного, vin.gov.ua

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією