Джордж забере юних вінничан в мандрівку «космосом» з книгарні «Є»

Книгарня «Є» не залишає дітей без цікавих літературних заходів і влітку! Вже наступної середи вони матимуть змогу відвідати інтерактивну зустріч «Мандрівка у всесвіт Стівена Гокінґа».

Стівен Гокінґ – одна з найвидатніших постатей нового тисячоліття. Саме він зумів розкрити безліч таємниць нашого всесвіту, пояснити досі незрозумілі фізичні явища та змоделювати перші миті народження космосу. Разом зі своєю донькою Люсі він створив неймовірно цікаву серію книжок про дослідника Джорджа. Наразі в українському перекладі є три книги авторів: «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», «Джордж і скарби космосу» та «Джордж і Великий Вибух». Всі вони вийшли у «Видавництві Старого Лева» та вже завоювали любов не лише дітей, але й дорослих.

Для вінничан віком від 9 до 12 років книгарня «Є» і табір IT-Scouts підготували особливу інтерактивну презентацію, які відбудеться 16 серпня о 14.30.

  • На зустрічі-знайомстві дітлахи дізнаються, чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір, що таке чорні дірки, чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями, які зоряні системи називають потрійними, що таке адронний колайдер та інші найцікавіші загадки Всесвіту. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо, – розповідають організатори.

Окрім того, що книги у легкій та доступній формі розповідають про те, як влаштований всесвіт, вони ще яскраво проілюстровані, а обкладинка має деякий секрет.

Авторка рубрики Teen Review на порталі Bokmal Анастасія Суворова пише, що книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» та її продовження «Джордж і скарби космосу» читаються на одному диханні, залишають після себе гарний настрій, мотивацію і бажання приступити до роботи (до того ж не обов’язково наукової).

  • Хочеться відзначити якісний переклад і також відмінне видання книги: для зручності всі наукові вставки виділені, текст доповнений простими і симпатичними ілюстраціями та кольоровими фотографіями космосу, а обкладинка містить цікавий «секрет». В обох книжках багато базової інформації про планети, зірки, сонячну систему. При цьому найцікавішою видається інформація про чорні діри, завдяки яким Гокінґ власне й отримав всесвітнє визнання. Вона викладена коротко, просто і, головне, зрозуміло і для дітей, і для дорослих. Відразу після прочитання мимохіть починаєш цікавитися і заглиблюватися в теми чорних дір і космосу загалом. Отож хто знає, можливо, прочитане залишиться просто набором цікавих фактів, а, можливо, покладе початок нової професії для вас чи вашої дитини, – розмірковує Анастасія.

Скільки секретів ховає у собі вся трилогія та що нового та захопливого можна відкрити у цих книгах можна дізнатися лише після прочитання.

Фото: «ВСЛ», «Букмоль»

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією

Інші новини