«Дилема» буковинських художників: до Вінниці їде «Арт-Хотин»

Троє художників, кожен з яких унікальний та самобутній, а їхня спільна творчість створює абсолютно унікальне явище у мистецтві Буковини, покажуть вінничанам свій проект «Дилема».

Вже сьогодні, 29 березня, о 17.00 в галереї «ХХІ» (вул.Архітектора Артинова, 12а) відкривається виставка майстрів творчої групи «Арт-Хотин» під назвою «Дилема».

Художники творчої групи Арт-Хотин, не шукають чорного кота в темній кімнаті і не намагаються винайти колесо. Увібравши традиції кращих українських художніх шкіл: Одеської та Львівської, митці працюють в напрямку фігуративного мистецтва на теренах Буковини. Синтез цих шкіл народжує неповторний колорит, насиченість образів та глибину змісту в живописних полотнах художників, – пишеться на сайті творчої групи «Арт-Хотин».

Робота Михайла Кириленка

Творча група «Арт-Хотин» – об’єднала творчість художників Буковини: Валентини Козяр, Михайла та його сина Івана Кириленка. Кожен із учасників самодостатній та визнаний майстер, а разом вони утворюють цікаве явище в мистецтві Буковини. Михайло Кириленко– один із засновників першої художньої школи на Буковині в Хотині. Послідовниками творчості митця стали його учениця Валентина Козяр та син Іван Кириленко. Художники є учасниками Всеукраїнських та міжнародних арт-фестивалів, аукціонів, симпозиумів та виставок. Картини Буковинських художників залучають нас до подорожі серед персонажів і речей, які, ще зберігаючи свою зовнішню форму вже переходять у щось інше, не фігуративне, абстрактне. Твори митців знаходяться в приватних колекціях, музеях України та за кордоном.

Робота Валентини Козяр

Проект «Дилема» укладає в собі коло етичних питань: сенс нашого буття, свободу та відповідальність. Але це водночас і самовираження митців через емоції та переживання, які змушують глядача замислитись над окремими аспектами нашого життя.

Робота Івана Кириленка

Проект «Дилема» – це синтез неповторного колориту, насиченості образів та глибини змісту. Образи на картинах «провокують» глядача на діалог та змушують зануритись у власний внутрішній світ, який приховує в собі набагато більше інформації, ніж буденне життя.

Виставка триватиме до 17 квітня. Вхід вільний.

Фото із офіційного сайту «Арт-Хотин»

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією