Двох депутатів Вінницької обласної ради визнано винними у корупційних діях

Щодо двох депутатів Вінницької обласної ради судами винесені судові рішення про визнання їх винними у здійсненні корупційних правопорушень.

Про це сьогодні на прес-конференції руху “Під контролем” заявив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання і протидії корупції прокуратури Вінницької області Олег Михайлина.

За словами Михайлини, ідеться про штрафні санкції, накладені судом на порушників. Водночас представник прокуратури відмовився назвати прізвища депутатів-корупціонерів попри те, що за фактами правопорушення вже є рішення суду. Пан Михайлина послався на те, що депутати можуть оскаржити рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Водночас, як повідомили представники руху “Під контролем” Олена Регеша, Юлія Грига та Тетяна Калугаряну, щодо депутатів Вінницької міської ради ні активістами, ні правоохоронцями за останній рік не виявлено жодного факту корупції або конфлікту інтересів. “Нам приємно зазначити, що наразі у міській раді з’явилася культура відразу повідомляти про потенційний конфлікт інтересів того чи іншого депутата перед голосуванням на сесіях”, – зазначила Юлія Грига.

Детальніше про прес-конференцію читайте невдовзі на Vежі.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією