Діти із сімей АТОвців під російську музику танцюватимуть біля міськради до вечора

Караоке, танцювальний флешмоб, майстер-класи та розваги – усе це та багато інших розваг сьогодні, 9 червня, влаштували у Вінниці для понад двох сотень дітей із сімей учасників АТО.

О 15 годині на площі перед Вінницькою міською радою весело та гамірно, розпочалася перша частина свята – танцювальна.

 

Діти грали у активні ігри, танцювали одне із одним та з дорослими, робили «паровозик» та просто веселилися. Розважали гостей різноманітні персонажі, а супроводжували російські пісні.

   

Свято триватиме до 19:00, тож на гостей очікує бульбашкове шоу, виступ “двійника” «Дідзьо» (Руслан Мельник) та «Шаленої лабораторії».

Ті ж дітлахи, які більше полюбляють творчість, зможуть випробувати свої сили у різноманітних майстер-класах. Пісочна анімація, малювання неоновими маркерами, плетіння та навіть караоке – розваг вистачить на усіх.

Загалом на свято завітали діти як з самої Вінниці, так і з різних районів Вінницької області: Шаргородського, Бершадського, Муровано-Куриловецького, Липовецького, Немирівського, Калинівського, Чернівецького, Вінницького, Томашпольського та інших, а також – з Ладижина та Гайсина.

          

Як зазначають організатори, сьогоднішнє свято – стартове, і невдовзі низка масових заходів для дітей учасників АТО відбуватиметься по усій області.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
 • Vadim Lukashov

  от же ж риторика… супроводжували російські пісні.. Юлія Плахтій, перед тим тим як бухтіти про пісні, ви напевне мали б задатись питанням, а дійсно чому…. може тому, що діти ростуть на цих мультфільмах? а чого вони ростуть на цих мультфільмах? може тому, що відчизняний ринок нічого не може запропонувати взамін? да і не тільки мультфільми… давайте маленьке парі… я вам сценарій хвилин на 10, а ви підберіть озвучку українською мовою… давайте це буде така ігрова зарядка на 10 хвилин.. на кону пляшка рому.

  • Роман Кайнер

   Вадиме, це ви бухтите дивну маячню. Нас 350 років кацапізували, а тепер ви тицяєте в очі меншою кількістю українських пісень? То сядьте й напишіть хоч одну. Або, принаймні, не використовуйте в житті кацапську мову. А то знаю я таких: слухаючи саме лише рузскає радіа, розмовляючи мовою окупанта, бідкаєтесь про брак українських пісень.

  • Andriy Kachor

   Є маса української музики. Ваша обмеженість і відсутність інформації немає нічого спільного з реальністю.