Чи потрібна блокада ОРДЛО: у Вінниці збирають круглий стіл

Не перший тиждень, як на вищих щаблях влади, так і серед всього українського суспільства, точаться суперечки щодо енергетичної та економічної блокади окремих районів Донецької та Луганської областей.

У Вінниці із цим питанням бажають розібратися цивілізовано, тож обговорити всі «за» і «проти» вирішили за круглим столом.

Зберуться його учасники 2 березня о 18 годині на другому поверсі у приміщенні телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» (вулиця Театральна, 15)

  • Запрошуємо активістів, громадські організації, політичні партії, аби вони висловили свою позицію, обговорили, ухвалили резолюцію та виступили резолюцію. Адже часто так трапляються, коли ті чи інші депутати або ж активісти кажуть «Хлопці, ми за вас, ми підтримуємо», а як доходить до реальних дій, то підтримка ця десь зникає, – розповів журналісту VежА АТОвець та учасник блокади, керівник ГО “Спілка учасників АТО м. Вінниці та Вінницької області” Вадим Хитрич.

За його словами, вже точно відомо, що на зустрічі будуть присутні АТОвці, представники УНА-УНСО, волонтери. Серед політичних сил, про свою участь заявили «Батьківщина», «Самопоміч» та «УкрОп».

  • Багато наших бійців з Вінниччині були присутніми під час блокади, я сам там був. Моя особиста позиція така: поки триває торгівля з окупованими українськими територіями, доти ми фактично самі фінансуємо цих терористи. Вдумайтеся в цифри: понад 60 тисяч людей там працюють тільки в шахтах, а ще обслуговуючий персонал. Плюс, наше обленерго туди постачає енергію, коли там стаються якісь аварії на лініях. Ця енергія з нашої території, а також різноманітні запчастини йдуть на ці підприємства, де створюють зброю й убивають нею наших бійців. Як учасник АТО зазначу, що у 2014 році я чомусь не бачив ешелонів і не було ніякого колапсу. І за цей час можна було знайти інших постачальників. А тепер влада кричить, що нам буде погано без того вугілля. Люди в думках розділилися, всі відстоюють якусь свою позицію. От саме для того ми й організовуємо цей круглий стіл, – каже боєць.

Результатом цього обговорення, яке за планом триватиме 2 години, має стати резолюція. За додатковою інформацією звертайтесь за електронною адресою shtab.blokady.vinnytsia@gmail.com або за тел. 068 371 68 27, 073 048 02 87

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією