Битва вишів: у Вінниці розпочинається «Студентська ЛІГА-2017»

Змагання з пейнтболу, настільного тенісу, крос-фіту та навіть військово-патріотичний табір – все це очікує на активне студентство Вінниці у рамках проекту «Студентська ЛІГА-2017».

Змагаються між собою навчальні заклади згідно свого рівня акредитації: професійно-технічні училища, коледжі та університети відповідно. За загальною сумою балів у всіх турнірах визначиться навчальний заклад, який отримує кубок із відповідним званням.

Перелік змагань:

  • 13 квітня – Турнір з настільного тенісу;
  • 20 квітня – Турнір з пейнтболу;
  • 26-28 квітня – Дебатний турнір;
  • 11 травня – Спортивне орієнтування;
  • 25 травня – Крос-фіт;
  • 3-4 травня – Військово-патріотичний табір.

Учасники проекту будуть нагороджуватись після кожного турніру та конкурсу: кубками та дипломами за зайняте призове місце, дипломами за участь, а також цінними і солодкими подарунками.

Нагородження навчальних закладів після проведення всіх змагань відбудеться у залі засідань Вінницької міської ради.

Команда може бути дискваліфікована, якщо порушує дисципліну під час змагань; учасники не являються студентами свого навчального закладу; вживаються алкогольні, наркотичні та психотропні препарати; псується майно та речі оргкомітету.

Журі проекту складається із оргкомітету проекту, представників Вінницької молодіжної ради, КЗ «Центру підліткових клубів за місцем проживання», представників Вінницької міської ради, громадських організацій, відомих діячів культури міста Вінниця.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (0432) 50-82-13 або на сторінці проекту у соціальній мережі.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією