Бурлеск у стилі 60-х: вінницька дизайнерка влаштувала благодійний показ у бікіні. ФОТО

Модний показ на сюжети радянських кінокомедій відбувся заради благодійності. Зібрані кошти підуть на підтримку ІІ Міжнародного пісенного фестивалю «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами.

Наступний пісенний фестиваль “Золотий птах” відбудеться у квітні 2018 року

Експресія 60-х з легким шлейфом бунтарства та хаосу відчувалася у театарлізованому показі дизайнерки Людмили Бушинської  з презентацією нового бренду «Друга лінія». Шоу-показ «Міні бікіні – ХХІ» у стилі бурлеску дивував еклектичністю поєднання дефіле, благодійного аукціону, майстер-класів із бразилійського танцю зука та єгипетського масажу.

Ахмед показав основи коптського масажу

 

Чоловічі та дитячі луки відрізнялися стриманістю

Дизайнерське запрошення у кольорах квітки рути, на показ-шоу до ресторану «Mont Blanc» коштувало 300 гривень на двох.

Благодійний показ дизайнерки та голови ГО «Центр «Культурна cтратегія – ХХІ» Людмилою Бушинською проводиться не вперше.  Зібрані кошти та 10% від продажу колекції надійдуть на підтримку фестивалю “Золотий птах”.

Одна із обдарованих учасників вечора – Сніжана Чжао, яка має вади слуху

Показ відбувався у стилі ретро-кіно з елементами бурлеску. У шоу-програмі театралізовані сценки, музичні та танцювальні номери. Театралізація відбувалася за участі знайомих кіногероїв Геші Козодоєва,  Остапа Бендера та Елочки Людоїдки під хіти 60-х.

У ролях відомих кіногероїв – актори театру імені Садовського

Чуттєві композиції та па бразильського зука відкривала вінницькій публіці Вікторія Мельська. Вона провела майстер-клас з романтичного танцю кохання, який зближує та допомагає порозумітися.

Дизайнерка обрала сукню із символом пісенного фестивалю – золотим птахом

  • “Друга лінія” це одяг економ-класу. Це одяг, який ми робитимемо в Україні і він буде для міста. Робитимемо ціну таку, щоб перебити Китай. Я завжди мріяла, мрію і буду мріяти, щоб моїм споживачем була кожна людина нашої країни, – каже Людмила Бушинська.

За словами дизайнерки, у цьому сезоні актуальна мода 50-60-х років, тому її авторська колекція – інтерпретація модних тенденцій через улюблені фільми тієї епохи. Скільки коштуватиме одяг ще не прораховували, але футболки продаватимуть десь від 500 гривень.

Сама дизайнерка протягом вечора випускала моделей на показ, за її словами, на 50% експромтом. За імпровізованими видимими залаштунками моделі і відпочивали, і переодягалися.  Гостей вечора Людмила Бушинська просила вести себе розкутіше, ходити і робити що замнеться.

У меню вечора: детокс-коктейлі, радянське шампанське за 299 гривень, сік, фрукти та сир

Дизайнерка зізналася, що знайшла нарешті виробника українського взуття, який її повністю влаштовує.

  • Сьогодні він може дати фору, наприклад, «Шанель» або «Прада». Знаєте чому? Коли я купила кросівки «Прада», мої ноги були чорні, а коли я купила кросівки «Крокус сіті» луцького виробника, мої ноги – дуже гарні, – прорекламувала дизайнерка українського виробника.

Начісані зачіски, брошки, окуляри в чудернацьких оправах – повернення в 60-ті

Загалом показ колекції був розділений на класичні виходи: спочатку в купальниках, потім – у повсякденному одязі, а наприкінці – у вечірніх та весільній сукнях.

Під час шоу-показу відбувся благодійний аукціон, де було всього два лоти: книга з казкою-легендою «Золотий птах», випущена в обмеженому накладі, пішла з молотка за 500 гривень. Її придбав народний художник України Володимир Козюк.

Володимир Козюк також взяв участь у модному показі

А от лот «Чарівна вишиванка» під №34 – був занадто дорогим, хоча і унікальним.  Стартова ціна вишиваної сорочки білим по білому, що під сонячними променями змінює колір, – 25 тисяч гривень. Навіть розповіді про надзвичайні німецькі нитки та гарна легенда не переконали присутніх придбати її.

Секрет сорочки, що за однією із версій реагує на ауру людини – фізика та заломлення світла

Синій купальник з нової колекції з брендовим птахом демонструвала модель Вікторія. Вона зізналася, що для себе вподобала образ мілітарі.

  • Не дивлячись на те, що це колекція в стилі 60-х, я б одягнула цей купальник влітку. І навіть ця накидка доповнює і створює елегантний, гарний вигляд. Сьогодні в мене також буде вихід у шортах і блузі мілітарі, які мені сподобалися і я планую їх придбати.

Серед моделей – учасниця «Міс Вінниця-2017» Марина Котлінська, яка перед початком показу не визначилася чи хотіла б щось придбати з колекції.

  • Мені здається, що це здорово, коли це тематично.

Якщо добре придивитися, то можна впізнати, що носили герої фільмів “Діамантова рука”, “Кавказька полонянка”, “Три плюс два”, “Іван Васильович змінює професію”.

Нова інтерпретація знаменитого халатика з перламутровими ґудзиками

 

Фото Ольги Мірошниченко

Позначки: , , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією