Блискучий Куб: на північному в’їзді у Вінницю завершують інсталяцію з металу. ФОТО

На перехресті вулиць Київської та Зулінського завершується спорудження зеленої зони з клумбою, системою автоматичного поливу та інсталяцією у вигляді металевого хромованого кубу.

Роботи з реконструкції цієї ділянки дороги розпочалися кілька місяців тому: окрім облаштування клумби, дорожники оновили ділянку шляху від адмінбудівлі Водоканалу до перехрестя з вулицею Зулінського. Загальна вартість робіт складає майже 15 мільйонів гривень.

Наразі на майбутній клумбі вже встановлено металевий куб оригінальної конструкції, квіти ще не висаджені, працівники займаються облаштуванням комунцікацій.

        

Авторство проекту належить місцевому дизайнеру Валентину Дубовому. Як має виглядати інсталяція по завершенню всіх робіт, Дубовий сьогодні опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

         

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
  • круто!

  • Suzanne Zhukovska

    гарно має бути

  • Анатолій Почтар

    Вінницький атоміум? Це перше, що зустрічатиме гостей на в’їзді до нашого міста. Загалом непогано показує уявлення міської влади про те, яка має бути Вінниця – безлика, геометрична, денаціоналізована, спустошена та без історичних коренів.

  • Богдан Сивак

    Це 2 мільйони гривень пішло на цю консервну банку??? Більше проблем в місті немає.