Біля парку “Дружби народів” може з’явитися фонтан, як на Площі Могилка

Минулого тижня виконавчий комітет міськради погодив плани щодо реконструкції головного входу до парку “Дружби народів” та надав згоду на проектування. 

Над створенням проекту майбутньої вхідної групи працюють у КП “Вінницький муніципальний центр містобудування та архітектури”. Згідно із тендером від 9 грудня минулого року, реконструкція головного входу парку “Дружби народів” також передбачала облаштування фонтану по вул. Андрія Первозванного.

Як зазначила директор “Вінницького муніципального центру містобудування та архітектури” Валентина Проценко, поки що зарано говорити, як саме виглядатиме оновлений вхід до парку.

  • Наразі проект лише виготовляється. Будемо дивитися, що там буде. Можливо буде фонтан, а може й ні, дивлячись, як дозволить технічна документація. На виготовлення проекту та визначення кошторису потрібно десь три місяця.

Реконструкцією також передбачалося оновлення пішохідної зони, лавочок та ліхтарів. Раніше головний архітектор міста Олександр Рекута вже повідомляв журналісту VежA, що на алеї парку планувалося збудувати “сухий” фонтан, як, наприклад, на площі Могилка.

На проспекті Космонавтів відкрили “сухий” свтловий фонтан. ФОТО, ВІДЕО

Нагадаємо, що оновлення вхідної групи до парку мало стати частиною комплексних робіт третьої черги проспекту Космонавтів, що розпочнуться вже цьогоріч. Попередні дві черги проспекту вже облаштували новими “сухими” фонтанами.

Головне фото vinnitsa.info

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією