Безвізовий потяг: через Вінницю запустять Hyundai до Польщі

Курсуватимуть нові потяги Hyundai Rotem з Києва і, окрім Вінниці, проїжджатимуть Хмельницький та Тернопіль. Таким чином “Укрзалізниця” планує охопити близько одного мільйона пасажирів. Крім цього, графік ще одного потяга до Польщі адаптували для зручної пересадки пасажирів з Вінниці. 

Про можливість запуску маршруту до Перемишля повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на брифінгу у Києві, передає “5 канал”.

  • “Укрзалізниця” опрацьовує можливість запуску другої пари поїздів сполученням Київ-Львів-Перемишль за маршрутом через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, – зазначив міністр. – Сумарне населення міст Вінниці, Хмельницького та Тернополя з агломераціями перевищує оидн мільйон осіб, а це означає, що для мільйона українських громадян Європа стане доступнішою.

Плани “Укрзалізниці” щодо маршруту до Польщі через Вінницю підтвердив на своїй сторінці у Facebook керівник підприємства Войцех Балчун та зазначив, що перевозити пасажирів будуть потяги “Інтерсіті” – Hyundai Rotem.

У прес-службі “Укрзалізниці” журналісту Vежі повідомили, що наразі ще доопрацьовується графік маршруту, який за тим мають узгодити, а тому про дати, час та вартість подорожі до Перемишля ще говорити не можуть. Однак, також висловили сподівання, що вже найближчим часом всі деталі будуть узгоджені і про графік руху потяга повідомлять додатково.

Також в “Укрзалізниці” подбали про те, щоб вінничанам було зручно дістатися до іншого польського міста – Хельм (Холм). Графік міжнародного потяга №751/752 Ковель–Холм адаптований для пересадки пасажирів, які подорожуватимуть поїздом №84 Одеса–Ковель. Таким чином мешканці Одеси та Вінниці зможуть лише з однією пересадкою та не витрачаючи часу на очікування, доїхати до Холма та зворотно.

Поїзд №84 Одеса – Ковель прибуватиме на станцію Ковель о 10:22, а це зручно для пересадки на поїзд №751 до польського міста, який відправляється об 11:53 та прибуде у Холм о 13:41. У зворотному напрямку, пасажири, які приїдуть о 18:40 з Польщі поїздом 752 Холм – Ковель, зможуть о 19:00 пересісти на поїзд № 84 Ковель – Одеса.

Зауважимо, що поїзд №751/752 Ковель–Холм почне курсувати відсьогодні, 12 червня.

З Вінниці до Ковеля на потяг №84 вартість квитків становить: у плацкарті – 102 гривні, вагоні-купе – 160 гривень, або у вагоні класу “люкс” за 356 гривень.

На сайті “Укрзалізниці” повідомляють, що вартість проїзду у потязі Ковель-Холм становить близько 200 гривень, однак, ціна може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання квитка.

Придбати квитки можна в залізничних касах міжнародного сполучення.

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією